#consıderITdone

Kurumsal Sistem Çözümleri

HyperConverged Mimariler

Sürekli değişen yeni teknoloji ve gelişen iş talepleri karşısında rekabet edebilmenizi sağlayacak kadar çevik bir BT altyapısına ihtiyacınız var. HCI çözümleri bilgi işlem, depolama ve ağ iletişimini tek bir sistemde birleştirerek bu ihtiyacı karşılar, böylece operasyonlarınızı basitleştirebilir, CAPEX’i azaltabilir ve değişen iş ihtiyaçlarına yanıt vermek için hızla ölçeklendirebilirsiniz.

Sunucu Sanallaştırma Hizmeti

Sanallaştırma, dünyanın her köşesindeki her büyüklükteki işletme için daha fazla verimlilik ve çeviklik sağlarken BT harcamalarını azaltmanın en etkili yoludur.

Sanallaştırma çözümlerimiz, bilgi işlem gücünden daha iyi yararlanmanıza, veri merkezi esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini iyileştirmenize, enerji maliyetlerinizi azaltmanıza, sistem performansını artırmanıza ve mevcut donanımınızdan daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur.

Önde gelen entegrasyon, otomasyon ve dağıtım yetenekleriyle oluşturulan her sunucu, çok çeşitli uygulamaları ve iş yüklerini kolaylıkla koruyacak ve güçlendirecek şekilde üretilmiştir. BT varlıklarınızın güvenli, korumalı ve kullanılabilir olduğunu bilerek gerektiği gibi başlayın ve ölçeklendirin.

Depolama Ürünleri

İşletmeler giderek daha karmaşık iş yükleriyle ve sürekli siber saldırı tehdidiyle karşı karşıya kaldığından, güvenilir, yerleşik veri koruması sağlayabilen bir teknoloji ortağı çok önemlidir.
Depolama çözümleri, her dizideki kendi kendini şifreleyen sürücüler, Felaket kurtarma ve anlık görüntülerle iş yüklerini optimize eder ve depolama yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarır. İşletmeriniz için amaca yönelik tasarlanmış endüstri lideri ölçeklenebilir depolama ile riski azaltın ve üretkenliği artırın.

Yedekleme Çözümleri

Verilerinizin, modern dünyamızın öngörülemeyen iniş ve çıkışları boyunca güvende kalması gerekiyor. ölçeklenebilir, güvenilir ve bulut destekli yedekleme yazılımlarıyla verinizin güvende kalmasını sağlıyoruz. Farklı senaryolarda karşılaşabileceğiniz felaket senaryoları için altyapınızın erişilebilir olması için çözümler üretiyoruz. Verimli ve güçlü yedekleme, arşivleme ve felaket durumlarında altyapınızın ayakta kalmasını sağlıyoruz.

Metro Cluster Çözümleri

Metro-Clustering ile, mevcut sanallaştırılmış cluster ortamınızı alıp iki site arasında eşit olarak bölersiniz. İki site arasında yüksek hızlı, düşük gecikmeli bir bağlantı ve yinelenen ekipman gerekir, ancak ortamınızı bir konumdan diğerine, kullanıcı topluluğunuz için çok az kesinti ile veya hiç kesinti olmadan yük devretme becerisine sahip olursunuz. Bu, tek bir sitede yükseltme ve yapılandırma değişiklikleri yapma riskini ortadan kaldırır. Ayrıca, sızıntı yapan tavanlar, soğutmayı bırakan klima üniteleri veya arızalı UPS üniteleri gibi beklenmedik çevresel olaylardan kaynaklanan kesintileri de azaltırsınız.

Replikasyon Çözümleri

Piyasadaki birçok replikasyon çözümünde size yol gösterebilir ve ortamınız için en iyisini anlamanıza yardımcı olabilir.
Dizi tabanlı çoğaltma çözümlerinin kullanımı ve uygulaması çok kolaydır, ancak çalışması için iki dizi gerektirirler.
Üçüncü taraf sanallaştırma çoğaltma çözümleri biraz daha karmaşıktır. Her sitede iki farklı türde dizi kullanabilirsiniz.
Bulut tabanlı replikasyon çözümleri, sanallaştırılmış ortamınızı genel buluta kopyalamanıza olanak tanır.

Replikasyon ve İş Sürekliliği

İşletmenizin öngörülemeyen kesintilerde ayakta kalmasını sağlamak için Replikasyon ve İş Sürekliliği çözümleri sunuyoruz.
Replikasyon çözümleri ile verileriniz mevcut ortamınızın sağladığı RPO ve RTO sürelerinde veri kaybı yaşamamanız için çözümler üretiyoruz.

İş Sürekliliği çözümleri sayesinde işletmenizin felaket durumlarından etkilenmeden çalışmasını sağlıyoruz.

Teknik Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal sistemlerde periyodik bakım ihtiyaçlar doğrultusunda sağlanmaktadır. Bu sürede ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetleri bakım ve genişleme ihtiyaçlarında sağlanmaktadır.