#CONSIDERITDONE

DATNES Hakkında

2019 yılında kurulan DATNES, network, güvenlik, sistem ve bulut çözümleri ile katma değerli hizmetler sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. Yetkin ekibi ve sürekli kendini geliştirmeye adamış teknik kadrosu ile birlikte sektörde lider firmalara dijital dönüşüm yolculuğunda rehberlik ederek, iş ortağı ekosistemini genişletmeyi hedefleyen bir teknoloji şirketidir.

DATNES, kısa sürede güvenilir danışman ve iş ortağı hedefiyle, savunma sanayi, otomotiv, enerji, taşımacılık, gıda, iletişim gibi alanlarda hizmet veren firmalara danışmanlık faaliyetlerini devam ettirmekle birlikte, DATNES ekibi gereken tecrübe ve teknik bilgi birikimini fazlasıyla sağlamıştır.

Standart bir sistem ve network entegratörü gibi görünse de, DATNES’in aslında amacı yaşamımızın her alanının dijital yaşama evrildiği, teknoloji ile iç içe kaldığımız konularda vizyoner ve standart üstü yetkin ekip ile birlikte teknolojiye uyum sağlamak ve süreklilik çerçevesinde dijitalleşmeyi gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Teknolojinin gelişim hızı ile paralel olarak büyümek ve butik,kaliteli hizmet standardını bozmadan global ölçekte uçtan uca servis veren bir teknoloji çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

Misyonumuz

Beraber çalıştığımız, bizleri tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarına kusursuz şekilde eşlik etmek ve güvenilir dijital dönüşüm danışmanı olarak kalıcı değerler yaratmaktır.

// belgelerimiz

Politikalar


Veri Sahibi Başvuru Formu

EYS Polikası

Kişisel Veri Aydınlatma Metni

Gizlilik Politikası